Oferta

Sprawdź naszą Nowość - Fotolustro Magik

FOTOBUDKI i FOTOLUSTRA Magika to mobilne urządzenie łączące ze sobą nowoczesną technologię z tradycyjną fotografią zapewniające świetną zabawę, masę wrażeń i niesamowite zdjęcia. Nasz Magik pozwala na robienie idealnych fotek w interesującym formacie w niecałe 10 sekund. Co więcej po wspomnianym czasie nasze zdjęcia są już gotowe do odbioru.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnego sprzętu studyjnego zdjęcia z budki cechują się najwyższą jakością. Świetna zabawa nigdy nie była tak prosta: stajesz ze znajomymi przed budką - pozujecie, śmiejecie się, przytulacie - a po 10 sekundach odbieracie wydrukowane zdjęcia w niesamowitym formacie.

Kim jesteśmy?

FOTOBUDKA I FOTOLUSTRO MAGIK zostały stworzone z myślą o dobrej zabawie, z nami impreza nigdy nie będzie nudna. Nasza siedziba mieści się we Wrocławiu, ale dojazd nie stanowi dla nas problemów. Jesteśmy wszędzie tam gdzie dużo się dzieje, zapewniamy profesjonalną obsługę sprzętu, zabawne przebrania i gadżety, a przede wszystkim gwarantujemy niezapomniane wrażenia. Idealne połączenie nowoczesnej techniki z tęsknotą za tradycyjną fotografią sprawi, że to właśnie Twoja impreza będzie magiczna. Działamy już od 5 lat i indywidualnie podchodzimy do każdego klienta.

Jak to działa?

Dobra zabawa nigdy nie była prostsza, stajesz przed budką, wciskasz start, uśmiechasz się, pozujesz i po 10 sekundach odbierasz wydrukowane zdjęcia. Użytkownikom zapewniamy masę zabawnych gadżetów oraz ciekawe tła fotograficzne.  Dodatkowo przy budce zawsze jest pomocny asystent, który w razie potrzeby pomoże w obsłudze.

Fotobudka czy Fotolustro?

Klasyczne fotobudki cechuje elegancki design, szybkość i prostota w obsłudze.  W połączeniu z naszymi nieszablonowymi gadżetami jest gwarancją udanej zabawy. Nasze fotolustro to stylowy następca fotobudki stylem przypominający atrakcję wprost z Hollywood! Największe na rynku 65 calowe lustro, na którym wyświetlane są wybrane fotobudkowe animacje, w połączeniu z czerwonym dywanem i ozdobnymi słupkami na pewno zrobi na Twoich gościach niezapomniane wrażenie!

Dlaczego FOTOBUDKA MAGIK?

Wszędzie gdzie jesteśmy towarzyszy nam profesjonalizm, uśmiech i pozytywna energia. W naszą pracę wkładamy całe serce, aby spełniać Państwa oczekiwania. FOTOLUSTRO i FOTOBUDKA MAGIK to gwarancja udanej zabawy i niezapomnianych wrażeń. Zapraszamy do współpracy.